


Uroczystość powitania wiosny w grupie zerówki rozpoczęła się od obejrzenia prezentacji multimedialnej, zatytułowanej „Wiosna”. Dzięki niej dzieci poznały tradycje i zwyczaje związane z nadchodzącą porą roku. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią zajęć było wiosenne kodowanie – rozwiązywanie kart pracy. W ten sposób wszystkie dzieci chciały wyrazić swoją radość z przyjścia wiosny. Dopełnieniem dnia było wykonanie pamiątkowych zdjęć z wiosennymi elementami do fotobudki. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych uczniów zerówki sprawią, że wiosna zawita do nas na dobre.