ODWIEDZIŁO NAS

Dziś12
Wczoraj43
W tym tygodniu12
W tym miesiącu735
All195891

VCNT - Visitorcounter

„POMAGANIE JEST PIĘKNE”

W ramach akcji Szkolny Klub Wolontariusza zorganizował w naszej szkole zbiórkę ręczników, pieluch tetrowych, miękkich gąbek kąpielowych i używanych bawełnianych koszulek dla ludzi przewlekle chorych wymagających stałej opieki i pielęgnacji. W okresie Świąt Wielkanocnych dołączył akcję charytatywną „Wielkanocny koszyczek” polegającą na zbiórce pieniędzy, za które zostały zakupione najpotrzebniejsze rzeczy takie jak: mydła w płynie, balsamy do ciała, nawilżane chusteczki, podkłady oraz specjalne kremy Sudocrem. Wspólnie z Wolontariuszami przekazaliśmy dary do Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Opocznie.
Cała społeczność szkolna brała aktywny udział w akcji. Wszystkim serdecznie dziękujemy
A.K.