ODWIEDZIŁO NAS

Dziś15
Wczoraj159
W tym tygodniu532
W tym miesiącu3521
All206861

VCNT - Visitorcounter

Świąteczna zbiórka żywności z SKW

W dniu 25 listopada 2016r. Szkolny Klub Wolontariusza działający przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie włączył się w ogólnopolską akcję: „Świąteczna zbiórka żywności” we współpracy z Fundacją „Ostoja”. Zbiórka organizowana jest w całej Polsce przez Banki Żywności. Dzięki tej akcji pomoc dociera do rodzin wielodzietnych, osób chorych, samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych oraz osób żyjących w ubóstwie. W naszym mieście zbiórka prowadzona była w sklepach: Biedronka, Market i Lewiatan. Wolontariusze z naszej szkoły aktywnie brali udział od godziny 9.00 do godz. 18.30, propagując wśród kupujących cel akcji i zbierając produkty spożywcze. Biorąc udział w akcji mamy nadzieję dotrzeć na święta z pomocą żywnościową do jak największej liczby osób potrzebujących w Polsce i zapewnić im godne, radosne święta. Chcieliśmy także uwrażliwić społeczeństwo na potrzeby osób żyjących w ubóstwie i zachęcić do dzielenia się na miarę swojej wrażliwości i możliwości. Wszystkim mieszkańcom Opoczna, którzy wzięli udział w akcji serdecznie dziękujemy.
A.K.