ODWIEDZIŁO NAS

Dziś3
Wczoraj133
W tym tygodniu136
W tym miesiącu1302
All214458

VCNT - Visitorcounter

 
III Powiatowy Konkurs Profilaktyczny
pod hasłem „Bezpieczeństwo w Internecie. Zapobieganie cyberprzemocy”

W kwietniu odbył się III Powiatowy Konkurs Profilaktyczny pod hasłem „Bezpieczeństwo w Internecie. Zapobieganie cyberprzemocy” zorganizowany przez grupę PaTPORT z Zespołu Szkół Prywatnych i Komendę Powiatową Policji w Opocznie. Do organizacji konkursu jako sponsorzy nagród włączyli się: Urząd Miejski w Opocznie z Burmistrzem p. Rafałem Kądzielą, Zarząd Powiatu Opoczyńskiego ze Starostą p. Józefem Rogiem i Przewodniczącą Rady Powiatu p. Marią Chomicz , Wójt Gminy Sławno p. Tadeusz Wojciechowski, Wójt Gminy Żarnów p. Krzysztof Nawrocki oraz Organ prowadzący Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie. Wszystkim sponsorom bardzo dziękujemy. Adresatami byli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz nauczyciele.

Czytaj więcej...

„POMAGANIE JEST PIĘKNE”

W ramach akcji Szkolny Klub Wolontariusza zorganizował w naszej szkole zbiórkę ręczników, pieluch tetrowych, miękkich gąbek kąpielowych i używanych bawełnianych koszulek dla ludzi przewlekle chorych wymagających stałej opieki i pielęgnacji. W okresie Świąt Wielkanocnych dołączył akcję charytatywną „Wielkanocny koszyczek” polegającą na zbiórce pieniędzy, za które zostały zakupione najpotrzebniejsze rzeczy takie jak: mydła w płynie, balsamy do ciała, nawilżane chusteczki, podkłady oraz specjalne kremy Sudocrem. Wspólnie z Wolontariuszami przekazaliśmy dary do Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Opocznie.
Cała społeczność szkolna brała aktywny udział w akcji. Wszystkim serdecznie dziękujemy
A.K.

III Powiatowy Konkurs Profilaktyczny "Bezpieczeństwo w sieci. Zapobieganie cyberprzemocy."

Szlachetna Paczka

W grudniu Szkolny Klub Wolontariusza włączył się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka 2016”. Dzięki wsparciu i pomocy naszych Rodziców, Dyrekcji, Nauczycieli i Uczniów udało nam się zebrać wszystkie niezbędne rzeczy dla rodziny. Obdarowaliśmy Naszą rodzinę 16 paczkami z odzieżą, butami, żywnością, artykułami chemicznymi oraz wymarzonymi upominkami. Bardzo dziękujemy dla żołnierzy z Jednostki Strzeleckiej 2036 im. O.P. AK. „Błysk” z Paradyża, za pomoc przy noszeniu paczek na terenie szkoły.

Czytaj więcej...