ODWIEDZIŁO NAS

Dziś0
Wczoraj123
W tym tygodniu257
W tym miesiącu2819
All210000

VCNT - Visitorcounter

 

 

 

 

Każda piękna chwila ma swoją datę ważności,
a czas zatrzymujemy dzięki wspomnieniom…

Rok szkolny 2019/2020 był szczególnym czasem, którego nikt z nas by się nie spodziewał. Wirus postanowił wywrócić nasze życie „do góry nogami”. Spowodował, że nie mogliśmy chodzić do szkoły, która w tej sytuacji przeniosła się do domu. Dzisiaj przyszło nam się pożegnać w nieco innej rzeczywistości.

Uczniowie klasy IIIA pragną podziękować Wychowawczyni Pani Dyr. Barbarze Miękus za ogromne serce, nieocenioną pomoc, cierpliwość i trud włożony w wychowanie i edukację:
„Dziękujemy za trzy lata nauki, za radość z naszych sukcesów, wsparcie w trudnych chwilach i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy. Wszystkim Nauczycielom dziękujemy też za trud zdalnego nauczania w dobie pandemii koronawirusa.”