ODWIEDZIŁO NAS

Dziś111
Wczoraj117
W tym tygodniu495
W tym miesiącu2838
All202713

VCNT - Visitorcounter

Drodzy Uczniowie i Rodzice.

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych zobowiązaliśmy nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali Naszych Uczniów i Rodziców przekazując im materiały do samodzielnej pracy w domu.

Otrzymacie od Waszych wychowawców dokładne informacje o realizowanych partiach materiału oraz ćwiczeń do samodzielnego wykonania w domu pod opieką Waszych najbliższych.

Będą one również dostępne na stronie Szkoły (WWW.zsprywopoczno.pl) w zakładce ZDALNE NAUCZANIE. Tam znajdzie się podział na poszczególne przedmioty nauczania.

Prosimy – wykorzystajcie ten czas na samokształcenie, aby Wasi Rodzice i Nauczyciele byli z Was dumni. Pamiętajcie, że okres ten jest trudny dla wszystkich i musimy być szczególnie zdyscyplinowani nie tylko w związku z ryzykiem zakażenia, ale również wypełniając w miarę możliwości nasze codzienne obowiązki. W ten sposób wszyscy przyczynimy się do tego, aby straty spowodowane pandemią były jak najmniej odczuwalne.

Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i zawsze służymy Wam pomocą.