ODWIEDZIŁO NAS

Dziś19
Wczoraj159
W tym tygodniu536
W tym miesiącu3525
All206865

VCNT - Visitorcounter

WIELKANOCNE IMPRESJE 2019

Tegoroczne wielkanocne warsztaty plastyczne, organizowane przez MDK w Opocznie, odbywały się dwuetapowo i polegały na wykonaniu pracy plastycznej techniką decoupage. We wtorek, 26 marca uczennice klas IV i V, uczestniczki zajęć szkolnego kółka plastycznego: Joanna Bednarczyk, Alicja Nalborska, Natalia Jasińska, Weronika Piwowarczyk i Nina Pięta brały udział w I części warsztatów . Zadaniem do wykonania podczas tej części było ozdobienie powierzchni wylosowanym deseniem. Kolejny etap warsztatów odbył się 2 kwietnia. Nasze plastyczki ozdabiały przygotowaną wcześniej powierzchnię trójwymiarowymi elementami. Dziewczynki pracowały wytrwale i jak same stwierdziły, praca wymagała wiele cierpliwości, ale warto było Efekty działań wszystkich uczestników warsztatów można już podziwiać na wystawie w holu MDK.
I. Piekarska