ODWIEDZIŁO NAS

Dziś12
Wczoraj96
W tym tygodniu609
W tym miesiącu2952
All202827

VCNT - Visitorcounter

KONKURS RECYTATORSKI
„POEZJA LOKALNYCH TWÓRCÓW”

Miłośnicy poezji z naszej szkoły wzięli udział w II konkursie recytatorskim dzieci i młodzieży „ Poezja Lokalnych Twórców” zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Bibliotekę Pedagogiczną w Opocznie. Sposób wykonywanych utworów pozwala z satysfakcją stwierdzić, iż uczniowie bardzo dobrze znają poezję i rozumieją ją. Niektóre recytacje zachwyciły jury, obecnych na sali autorów wierszy i uczestników konkursu. Podziwiano techniki wygłaszania utworu poetyckiego i umiejętność interpretacji. Wszyscy uczestnicy konkursu zasługują na słowa podziwu i uznania. Jury w składzie : przewodniczący: J. Misiurski, członkowie: K. Kalinowska i W. Biernacki zdecydowało, że w tegorocznym konkursie w kategorii klas „0” – „III” pierwsze miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Lena Januszewska (klasa „0”) a miejsce trzecie Aleksandra Poddębniak,(klasa „0”). W kategorii klas „IV – VIII” trzecie miejsce zajęła Adrianna Poddębniak (klasa „VI”). W konkursie wzięły również uczennice: Amelia Pomykała (klasa II), Amelia Pawlińska (klasa I), Pola Gorzeń (klasa I), Wiktoria Zdziarska (klasa I), Laura Wiktorowicz (klasa I), Katarzyna Kądziela (klasa V), Maja Reszka (klasa V), Aleksandra Wojtarek (klasa IV) i Natalia Jasińska (klasa IV).
Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY.
B. Szczodrak