ODWIEDZIŁO NAS

Dziś1
Wczoraj133
W tym tygodniu134
W tym miesiącu1300
All214456

VCNT - Visitorcounter

64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Iga Stefańska oraz Bartłomiej Wiktorowicz , uczniowie klasy II Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Opocznie reprezentowali naszą szkołę na 64. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim , który miał miejsce 13 marca w Miejskim Domu Kultury w Opocznie. Na konfrontacje powiatowe Iga przygotowała recytację wierszy : Józefa Barana „ Więcej uczucia” i Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „ Gałązka wiśni” oraz fragment prozy Carlosa Ruiza Zafóna „ Cień wiatru” . Bartłomiej Wiktorowicz zaprezentował zaś wiersz Małgorzaty Hillar „My z drugiej połowy XX wieku” , „Tren VIII” Jana Kochanowskiego oraz fragm. „ Chłopów” Władysława Reymonta. Za udział w konkursie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy naszym recytatorom i życzymy dalszych sukcesów!
I. Stępniewska