ODWIEDZIŁO NAS

Dziś0
Wczoraj59
W tym tygodniu298
W tym miesiącu363
All197226

VCNT - Visitorcounter

Jan Świątek stypendystą Prezesa Rady Ministrów

Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau , w towarzystwie kuratora oświaty Grzegorza Wierzchowskiego wręczył w środę , 13 marca dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej w roku szkolnym 2018/2019. Uroczystość odbyła się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego .Stypendia otrzymało 230 uczniów liceów i techników w woj. łódzkim.
Stypendystą Prezesa Rady Ministrów w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Opocznie w roku szkolnym 2018/2019 został uczeń klasy II oddziału mistrzostwa sportowego Jan Świątek. W klasie pierwszej uczeń osiągnął średnią ocen : 5,20. Jan trenuje na co dzień piłkę nożną .Potrafi tym samym pogodzić zajęcia sportowe z nauką. Dotychczas brał udział w wielu konkursach na różnych szczeblach, m.in. w powiatowym „Konkursie wiedzy o samorządzie terytorialnym - STER . W br. szkolnym zakwalifikował się do drugiego etapu XX Konkursu Wiedzy Geograficzno-Turystycznej o Regionie Łódzkim : „ Województwo w sercu Polski” organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Geografów Turyzmu UŁ "Włóczykije", działającego przy Instytucie Geografii Miast i Turyzmu Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !
I. Stępniewska