ODWIEDZIŁO NAS

Dziś0
Wczoraj59
W tym tygodniu298
W tym miesiącu363
All197226

VCNT - Visitorcounter

STUDNIÓWKA W ZEPOLE SZKÓŁ PRYWATNYCH 2019

Studniówka w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Opocznie odbyła się w sobotę 26 stycznia 2019. Tradycyjnie już, ten wyjątkowy bal organizujemy w murach szkoły, która na ten jedyny wieczór zamienia się salę balową.
Podczas oficjalnej części przyjęcia nie zabrakło przemówień i podziękowań. Jako pierwsza głos zabrała dyrektorka Barbara Kosno. Powitała wszystkich gości a w szczególności uczniów, bo, jak podkreśliła, to oni są bohaterami wieczoru. Pani dyrektor zaznaczyła, że studniówką rozpoczynamy odliczanie 100 dni do egzaminu dojrzałości i że ten czas należy poświęcić już tylko na przygotowania do matury. Nie brakowało wątków portowych, ponieważ klasa maturalna - to w całości oddział mistrzostwa sportowego. Przedstawiono najwyższe osiągnięcia naszych abiturientów, wśród których Przemysław Rutowicz, Adam Podsiadły i Mateusz Milczarek stanowią zaplecze Kadry Narodowej Polski w Lekkiej Atletyce. Uczniowie nie szczędzili pełnych wdzięczności słów pod adresem wychowawcy – p. Grzegorza Januszewskiego oraz nauczycieli, trenerów i rodziców. Na koniec części oficjalnej były piękne podziękowania przedstawicieli rodziców skierowane do grona pedagogicznego oraz wzruszające i pełne czułości wskazówki na życie dla swoich dzieci.

Po oficjalnym otwarciu balu i słowach POLONEZA CZAS ZACZĄĆ uczniowie wykonali ten tradycyjny polski taniec w rytm kompozycji Wojciecha Kilara. Nieszablonowe figury poloneza zostały zaprezentowane perfekcyjnie.
Uczniowie przygotowując swoją studniówkę zadbali o każdy detal. Po raz pierwszy w naszej szkole pojawiła się tzw. Fotobudka, dzięki której uczestnicy balu mogli cieszyć się możliwością robienia i drukowania zdjęć z użyciem zabawnych rekwizytów. Ponadto uczniowie klasy maturalnej Anna Kołodziejczyk i Damian Piwowarczyk wraz z wychowawcą (gitara) zaprezentowali z udziałem zaproszonego DJ-a mini koncert dla uczestników studniówki.
Oczywiście studniówka to również , oprócz dobrej zabawy, okazja do zaprezentowania wspaniałych kreacji. Wszyscy prezentowali się świetnie, a sobotnia noc na długo pozostanie w pamięci uczestników balu.