ODWIEDZIŁO NAS

Dziś1
Wczoraj59
W tym tygodniu299
W tym miesiącu364
All197227

VCNT - Visitorcounter

Świąteczny Anioł

Już po raz szósty, w Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie, na przełomie grudnia i stycznia, odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Świąteczny Anioł”, skierowany do uczniów kl. I-III wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Opoczno. Obejmował II etapy: szkolny i międzyszkolny.
W przygotowaniu prac konkursowych mogli pomagać Rodzice, ale miała to być przede wszystkim praca dziecka.
Konkurs stał się już tradycją. Brały w nim udział dzieci, których rodzeństwo uczestniczyło w poprzednich edycjach. Do etapu II zgłoszone zostały 33 prace z 11 szkół, a w pracę nad przygotowaniem uczniów zaangażowało się 21 nauczycielek.

Jury Konkursu pod przewodnictwem Pani Dyrektor Barbary Kosno w swej ocenie brało pod uwagę przede wszystkim: wartość artystyczną, pracochłonność, różnorodność technik wykonania i zdobień oraz zgodność z regulaminem. Postanowiło wręczyć 28 wyróżnień.
Miejsce III zdobyły: Agnieszka Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej w Dzielnej oraz Julia Zając ze Szkoły Podstawowej w Januszewicach. Z kolei II miejsce zdobyły: Paula Bąk z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Opocznie i Natalia Wereszka ze Szkoły Podstawowej w Ogonowicach. Miejsce I zajął Filip Strzałkowski, uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie. GRATULUJEMY !!!
Dziękujemy również wszystkim nauczycielkom za przygotowanie uczniów do udziału w Konkursie oraz zaangażowanie w przeprowadzeniu etapów szkolnych. Nagrody i dyplomy ufundowane przez DYREKCJĘ Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie wręczyły: Pani dyr. Barbara Kosno i Pani dyr. Karolina Kosno – Basińska.
Podczas uroczystości nastrój świąteczny przywołał szkolny zespół wokalny pod kierunkiem p. M. Nowakowskiego.
Pomysłodawczynie Konkursu p. I.Piekarska i p. A.Dróżdż serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli inicjatywę i pomogli w przygotowaniu uroczystości.