ODWIEDZIŁO NAS

Dziś21
Wczoraj93
W tym tygodniu1036
W tym miesiącu638
All186190

VCNT - Visitorcounter

Maraton Fitness 2018

Wolontariusze Zespołu Szkół Prywatnych na Maratonie Fitness!!! 13 marca 2018r. grupa 27 wolontariuszy Zespołu Szkół Prywatnych wzięła udział w X Maratonie Fitness odbywającym się w I-ym Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Opocznie. Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza działającego w naszej placówce wykazali się dużymi umiejętnościami rytmiczno - tanecznymi oraz dobrą kondycją. Wszyscy wytrwali do końca. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zdobył Hubert Wach. W czasie imprezy Wolontariusze poznali nowych ludzi, którym również nie obcy jest zdrowy styl życia i aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Uczestnicy zabawy wsparli szczytny cel ,,…Wytańczyć marzenia Huberta Lesiaka…”. W tym jubileuszowym maratonie zebrano na konto Huberta kwotę 1014,29 zł. Pozdrawiamy Huberta i jego wspaniałych Rodziców. Hubercie do zobaczenia w Polsce !

R.Jurek