ODWIEDZIŁO NAS

Dziś50
Wczoraj68
W tym tygodniu479
W tym miesiącu1337
All155848

VCNT - Visitorcounter

Nasi w Turnieju Gwiaździstej Eskadry

23 kwietnia 2018 r. dwie trzyosobowe drużyny z naszej szkoły pod opieką Pani Małgorzaty Sierugi wzięły udział w etapie regionalnym Turnieju Gwiaździstej Eskadry zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej. Wśród czterech drużyn z województwa łódzkiego, które zakwalifikowały się do ogólnopolskich rozgrywek finałowych zalazła się grupa uczniów z klasy VII OMS: Włodzimierz Krajewski, Kacper Szymczyk i Adrian Kacprzyk. Zmierzą się oni z rówieśnikami z całej Polski w dniach 19-21 czerwca 2018 w Dęblinie i Kazimierzu Dolnym. Oprócz testu wiedzy historycznej i turnieju gier planszowych czekać ich będzie wiele atrakcji: zwiedzanie Kazimierza i muzeum lotnictwa w Dęblinie, koncerty, ognisko, a dla laureatów – przelot Cessną.
Gratulujemy awansu do finału i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

M. Sieruga