ODWIEDZIŁO NAS

Dziś6
Wczoraj69
W tym tygodniu6
W tym miesiącu1248
All179623

VCNT - Visitorcounter

„BIAŁO - CZERWONA NIEPODLEGŁA POLSKA”

4 maja w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Biało-Czerwona Niepodległa Polska” pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Organizatorem konkursu było Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Roberta Telusa. Miło nam poinformować, że wśród grona laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły. II miejsce w II kategorii wiekowej (kl. I-III) zdobyła Nikola Wieczorek (kl. I OMS), a wyróżnienia otrzymali: Nikodem Kapusta (kl. I OMS), Joanna Bednarczyk (kl. III SP) oraz Antoni Kucharski (kl. III SP). W trzeciej kategorii wiekowej wyróżnienia zdobyły: Katarzyna Kądziela (kl. IV SP) oraz Oliwia Hajnrych (kl. V SP). Serdecznie gratujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

A.D.