ODWIEDZIŁO NAS

Dziś23
Wczoraj93
W tym tygodniu1038
W tym miesiącu640
All186192

VCNT - Visitorcounter

Młodzi świadomi

W II semestrze br. Prywatne Liceum Ogólnokształcące przystąpiło do projektu edukacyjnego Akademia Młodego Europejczyka. Program inicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Wspólnoty Europejskiej PECSA zakłada przeprowadzenie cykli wykładów na terenie sześciu wybranych województw. Dotyczą one podstaw i funkcjonowania UE. Dzięki staraniom naszej placówki udało nam się zakwalifikować do tego projektu. Z tej okazji w naszej szkole 16 marca gościliśmy dr nauk prawnych panią A. Szczerbę – Zawadę. Spotkanie składało się z dwóch części: pierwsza poświęcona została prawom człowieka w UE , druga- objaśniała zasadę przedsiębiorczości na terenie UE. Uczestniczyło w nim 30 licealistów. Każdy z nich po napisaniu testu, który oceniał zdobytą wiedzę, otrzymał certyfikat potwierdzający udział w spotkaniu.