ODWIEDZIŁO NAS

Dziś15
Wczoraj51
W tym tygodniu66
W tym miesiącu1554
All160322

VCNT - Visitorcounter

Prywatna na Opoczyńskich Targach Pracy i Edukacji 2018

20180411 09180211 kwietnia 2018 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie odbyły się kolejne Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji. Była to okazja do promocji Szkoły oraz do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, wyższych uczelni, pracodawcami reprezentującymi różne branże i specjalności, jak również innymi instytucjami wspierającymi edukację i zatrudnienie. W Targach brało udział 49 instytucji z obszaru całego województwa łódzkiego. Naszą Szkołę reprezentowali przede wszystkim uczniowie Prywatnej Branżowej Szkoły I stopnia – fryzjerzy, mechanicy i kucharze pod opieką nauczycieli – p. Anny Januszewskiej, p. Anny Piwowarczyk oraz p. Radosława Jurka.
Stanowisko Prywatnej cieszyło się wielkim zainteresowaniem zarówno innych wystawców, jak i zwiedzających. Namiot reklamowy Prywatnej wyróżniał nas spośród innych stanowisk. Nasze uczennice częstowały zwiedzających i innych wystawców ciasteczkami z logiem Prywatnej, pięknie przygotowanymi przez p. Małgorzatę Mastalerz z młodymi kucharzami, rozdawały również foldery promujące Naszą Szkołę. Oprawę promocyjną Targów przygotował p. Rafał Wierzbicki. Mechanicy prezentowali swoje zdolności w małym warsztacie, a fryzjerki i fryzjer mieli pełne ręce roboty przy modelowaniu włosów klientek i klientów, którzy ustawiali się w kolejce. Najwięcej pracy miał tradycyjnie Adam. W części multimedialnej przedstawiliśmy film prezentujący i promujący Prywatną Branżową Szkołę I stopnia, formy kształcenia w poszczególnych zawodach, bazę edukacyjną oraz współpracę ze środowiskiem lokalnym. Projekcje odbywały się w sali multimedialnej. Targi zakończył miły akcent wręczenia podziękowań dla wystawców. Możemy być dumni z Naszych Uczniów i Naszej Szkoły, gdyż tak jak w latach ubiegłych nasze stoisko cieszyło się największym zainteresowaniem zwiedzających i było oblegane do momentu zakończenia Targów. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy wiele osób do wstąpienia w szeregi uczniów Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie, a niezdecydowanych zaprosiliśmy do odwiedzenia Szkoły, co ułatwi podjęcie właściwej decyzji. walfer

walfer