ODWIEDZIŁO NAS

Dziś66
Wczoraj32
W tym tygodniu523
W tym miesiącu643
All150602

VCNT - Visitorcounter

Konkurs plastyczny pod patronatem komendy powiatowej policji

W dniach 20-21.03.2018r odbył się XV Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie pod hasłem "Alkohol? Narkotyki? Nie! Dziękuję!". Tegoroczna impreza została wzbogacona o konkurs plastyczny poświęcony tematyce życia bez nałogów oraz na logo turnieju. Konkurs odbył się w trzech kategorii wiekowych: uczniów klas I-III, IV-VI oraz klas VII i gimnazjów. Do opoczyńskiej policji wpłynęło 137 prac plastycznych, spośród których komisja wybrała 12 laureatów. Zwycięzcą konkursu plastycznego w kategorii klas IV – VI, został Kacper Bąk, uczeń klasy VI, a uczennica klasy I, Wiktoria Tuderek zajęła II miejsce w kategorii Logo Turnieju. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.