ODWIEDZIŁO NAS

Dziś44
Wczoraj50
W tym tygodniu44
W tym miesiącu1705
All153736

VCNT - Visitorcounter

Wycieczka do Łodzi

20 lutego uczniowie klas pierwszych po raz kolejny wybrali się na wycieczkę. Tym razem do teatru Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi oraz do parku Trampolin „Saltos”. Wspólnie obejrzeli zabawny, kolorowy i bardzo muzyczny spektakl „O żabce, która nie została królewną”. To rozśpiewana i roztańczona opowieść o zwierzętach, które postanowiły zastąpić lwa brzydką ropuchą. Jest to bajka z morałem. Opowiada o fundamentalnych wartościach takich jak przyjaźń, odwaga, rozróżnienie dobra od zła czy umiejętność życia w zgodzie z innymi. Wykonywana na żywo muzyka, rozśpiewany i roztańczony zespół, pomysłowa i barwna scenografia, a przede wszystkim duża dawka humoru, wynikająca z opisywanych sytuacji sprawiły, że pierwszoklasiści bawili się doskonale. Kolejnym punktem wycieczki był Park Trampolin „Saltos”, gdzie uczniowie z profesjonalnym trenerem odbyli niezapomnianą lekcje gimnastyki. Zajęcia rozpoczęły się punktualnie rozgrzewką. Kilkuminutowe ćwiczenia umiejętnie dobrane przez prowadzącego, pozwoliły aktywnie korzystać z atrakcji obiektu. O tym jak wspaniale pierwszoklasiści bawili się na wycieczce można przekonać się oglądając zdjęcia.

A.D.