ODWIEDZIŁO NAS

Dziś15
Wczoraj51
W tym tygodniu66
W tym miesiącu1554
All160322

VCNT - Visitorcounter

BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, wdniach 23 – 24 stycznia 2018 roku, policjanci sierż. szt. Przemysław Ogłoziński i sierż. szt. Dominik Madej przeprowadzili pogadanki z uczniami z klas I, III oraz IV, V, VI na temat bezpieczeństwa podczas ferii. Powiedzieli o zasadach i bezpieczeństwie podczas zabaw na śniegu, z jakich lodowisk można korzystać i jak zachować się wobec osób pod którymi załamał się lód na zbiornikach wodnych. Przypomnieli również o zasadach poruszania się po drogach, jak postępować w kontakcie z osobami obcymi i zwłaszcza klasom starszym powiedzieli o zagrożeniach w internecie i konsekwencjach nieodpowiednich zachowań wobec rówieśników i innych osób. Na zakończenie życzyli wszystkim udanego, spokojnego i bezpiecznego wypoczynku. Dziękujemy policjantom z KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI w Opocznie za poświęcenie nam czasu i przekazanie cennych informacji.