ODWIEDZIŁO NAS

Dziś47
Wczoraj75
W tym tygodniu287
W tym miesiącu1879
All182227

VCNT - Visitorcounter

Świąteczny Anioł 2018

Już po raz piąty, w Zespole Szkół Prywatnych, na przełomie grudnia i stycznia, odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Świąteczny Anioł”, skierowany do uczniów kl. I-III wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Opoczno. Obejmował II etapy: szkolny i międzyszkolny.
W przygotowaniu prac konkursowych mogli pomagać Rodzice, ale miała to być przede wszystkim praca dziecka.
Konkurs stał się już tradycją. Brały w nim udział dzieci, których rodzeństwo uczestniczyło w poprzednich edycjach. Do etapu II zgłoszonych zostało 38 prac z 14 szkół, a w pracę nad przygotowaniem uczniów zaangażowało się 26 nauczycielek.
Do pracy w KOMISJI KONKURSOWEJ tegorocznej edycji przyjęła zaproszenie Instruktorka plastyki Miejskiego Domu Kultury w Opocznie – P. Elżbieta Róg.
Jury w swej ocenie brało pod uwagę przede wszystkim: wartość artystyczną, pracochłonność, różnorodność technik wykonania i zdobień oraz zgodność z regulaminem. Postanowiło wręczyć 33 wyróżnienia.
Miejsce III zdobyły: Amelia Kłys ze Szkoły Podstawowej w Mroczkowie Gościnnym oraz Martyna Ksyta ze Szkoły Podstawowej w Ogonowicach. Z kolei II miejsce zdobyły: Klaudia Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej w Dzielnej i Julia Stanik z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Opocznie. Miejsce I zajęła Zuzanna Kowalska, uczennica Szkoły Podstawowej w Dzielnej. GRATULUJEMY !!!
Szczególne podziękowania otrzymały również Panie, które były z nami od początku:
  • p. Stanisława Piekarska (SP Libiszów),
  • p. Danuta Wijata (SP Dzielna),
  • p. Mirosława Kołodziejczyk (SP Kraśnica),
  • p. Anna Bednarczyk (SP nr 1 Opoczno).
Wszystkim nauczycielkom DZIĘKUJEMY za zaangażowanie!!!
Nagrody i dyplomy ufundowane przez DYREKCJĘ Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie wręczyła Pani dyr. Barbara Kosno. Podczas uroczystości nastrój świąteczny przywołał szkolny zespół wokalny pod kierunkiem p. M. Nowakowskiego.
Pomysłodawczynie Konkursu p. I.Piekarska i p. A.Dróżdż serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli inicjatywę i pomogli w przygotowaniu uroczystości: Dyrekcji Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie, nauczycielom: p. Mariuszowi Nowakowskiemu, p. Rafałowi Wierzbickiemu i p. Edycie Grzywacz oraz niezastąpionym Paniom z OBSŁUGI.