ODWIEDZIŁO NAS

Dziś47
Wczoraj75
W tym tygodniu287
W tym miesiącu1879
All182227

VCNT - Visitorcounter

„Bóg w naszych sercach"

Tradycyjnie, w dzień poprzedzający przerwę świąteczną, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali bożonarodzeniowe przedstawienie.
W następujących po sobie kolejnych scenach, młodzi aktorzy ukazali, że cud nocy betlejemskiej ma miejsce tylko wtedy, gdy Bóg rodzi się w naszych sercach, gdy dostrzegamy Go w drugim człowieku, przez nasz uśmiech, otwartość, szczerość i ciepłe słowo.
Sceny przeplatane były pięknymi kolędami i pastorałkami w wykonaniu szkolnego zespołu wokalnego pod kierunkiem p. Mariusza Nowakowskiego. W świąteczny nastrój wprowadziła zebranych również odświętna scenografia zaproponowana przez p. Izabelę Piekarską.
Wszystkim, którzy włożyli trud w przygotowanie przedstawienia – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!
Ten szczególny czas stał się również okazją do rozstrzygnięcia szkolnego etapuV edycji międzyszkolnego Konkursu „Świąteczny Anioł”, w którym udział wzięli uczniowie klas I-III Prywatnej Szkoły Podstawowej oraz Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego.
Nagrody i dyplomy ufundowane przez DYREKCJĘ Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie wręczyła Panidyr. Barbara Miękus.