ODWIEDZIŁO NAS

Dziś9
Wczoraj43
W tym tygodniu9
W tym miesiącu732
All195888

VCNT - Visitorcounter
HUBERT WACH ponownie stypendystą
Prezesa Rady Ministrów
W dniu 17 listopada 2017 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi odbyło się wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2016/2017. Po raz drugi laureatem tego wyróżnienia w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Opocznie został uczeń klasy III oddziału mistrzostwa sportowego Hubert Wach. Uczeń osiąga bardzo wysokie średnie ocen, które wyniosły: w klasie pierwszej - 5,10, w klasie drugiej – 5,45. Hubert dotychczas świetnie godzi zajęcia sportowe z bardzo wysokimi wynikami w nauce. Do najważniejszych sukcesów sportowych Huberta można zaliczyć zdobycie III miejsce w lidze wojewódzkiej w piłce nożnej. Brał udział w wielu konkursach na różnych szczeblach, m.in. konkursie organizowanym przez Europosła Roberta Telusa – „Żołnierze wyklęci – obudźcie Polskę”, a także powiatowym „Konkursie wiedzy o samorządzie terytorialnym - STER”. Potrafi połączyć wysiłek sportowy i intelektualny z pracą społeczną – jest aktywnym członkiem Szkolnego Klubu Wolontariusza. Brał udział w organizacji akcji społecznych, np. „Szlachetna paczka”. Wielokrotny uczestnik przedsięwzięć szerzących profilaktykę uzależnień w ramach grupy „Patport Opoczno”, działającej pod patronatem Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.
Hubert obecnie przygotowuje się do egzaminu maturalnego i stawia sobie wysoko poprzeczkę w planach na dalszą edukację. Życzymy kolejnych sukcesów.
Więcej zdjęć i informacji na stronie: http://www.kuratorium.lodz.pl/stypendia-dla-najzdolniejszych-uczniow/nggallery/page/2