ODWIEDZIŁO NAS

Dziś5
Wczoraj58
W tym tygodniu181
W tym miesiącu904
All196060

VCNT - Visitorcounter

Niesamowita przygoda klasy 4

Uczniowie klasy 4 Prywatnej Szkoły Podstawowej zdobyli II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym pt. „ Ponadczasowi Bohaterowie folkloru amerykańskiego naszą inspiracją i wzorem do naśladowania”. Aby wygrać czwartoklasiści wraz z wychowawczynią p. Joanną Witoń wykonali wspólną pracę plastyczną oraz zebrali informacje na temat Dzikiego Zachodu, jego mieszkańców i dziejów Ameryki Północnej a walczyć było o co. Za zajęcie II miejsca klasa 4 odbyła 12 czerwca całodniową wycieczkę do Miasteczka Westernowego „TWINPIGS” w Żorach, gdzie bezpłatnie korzystali z atrakcji tego Parku Rozrywki oraz zwiedzili Muzeum Ognia. Pojedynek rewolwerowców, pokaz ujeżdżania koni oraz tańca westernowego i napad na bank a ponadto mnóstwo kolejek, karuzela whisky, Diabelski Młyn, kula parowa, dojenie krowy, wulkan wspinaczkowy, kino 5D, Nawiedzona Sztolnia to tylko niektóre z rozmaitości, w których uczestniczyli nasi uczniowie. Jak wyglądała ta niesamowita przygoda zobaczyć można na zdjęciach poniżej.

J. Witoń