ODWIEDZIŁO NAS

Dziś57
Wczoraj107
W tym tygodniu256
W tym miesiącu1413
All164719

VCNT - Visitorcounter

KOLEJNE SUKCESY W KONKURSACH PLASTYCZNYCH

1 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnych konkursów „MOJA WYMARZONA ZABAWKA LUB PLAC ZABAW - 2017” oraz „CO MOGĘ I CHCĘ ZROBIĆ DLA ZACHOWANIA SWOJEGO ZDROWIA ”. Z ogromną radością informujemy, że wśród dziewięciu laureatek I miejsca w konkursie „Moja wymarzona zabawka lub plac zabaw”, w kategorii: kl.1-3 SP znalazły się aż cztery uczennice ZSPryw. w Opocznie: Izabela Król, Zuzanna Królikowska, Martyna Kałuża i Natalia Jasińska, które wykonały swoje prace podczas zajęć kółka plastycznego. Ogromnym wyróżnieniem jest również fakt, że zdjęcie z pracą Martyny Kałuży znajduje się na wszystkich dyplomach, które otrzymywali laureaci tego konkursu, we wszystkich kategoriach wiekowych. Laureatem tego samego konkursu w kategorii : przedszkola + kl.0 został Adam Dróżdż, uczeń kl.”0”, a laureatkami konkursu „Co mogę i chcę zrobić dla zachowania swojego zdrowia”, w tej samej kategorii zostały: Amelka Wierzbicka i Małgosia Kołodziejczyk, również z klasy „0”. Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy i życzymy następnych sukcesów w konkursach !!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć! .

I.P.