ODWIEDZIŁO NAS

Dziś5
Wczoraj58
W tym tygodniu181
W tym miesiącu904
All196060

VCNT - Visitorcounter

UDANA WYPRAWA

11 maja wyjechaliśmy na naszą pierwszą dwudniową wycieczkę. Odwiedziliśmy dawną stolicę Polski- Kraków oraz Wieliczkę. Pierwszego dnia, razem z Panem Przewodnikiem, zwiedzaliśmy Wawel, a tam Katedrę z Dzwonem Zygmunta i Smoczą Jamę. Udaliśmy się także na Rynek Główny, aby wysłuchać hejnału z wieży Kościoła Mariackiego, zobaczyć Sukiennice i inne zabytki. Wieczorem pojechaliśmy do Kopalni Soli w Wieliczce. Następnego dnia wzięliśmy udział w warsztatach w Fabryce Cukierków „CIUCIU” w Krakowie. Każdy z nas otrzymał słodki prezent i certyfikat karmelarza. Dodatkową atrakcją wyprawy była wizyta w Muzeum Żywych Motyli w Krakowie. Po zakupieniu pamiątek w Sukiennicach ruszyliśmy w drogę powrotną. Wspólne spędzenie czasu okazało się niezapomnianym przeżyciem. Niektórzy z nas po raz pierwszy spędzali noc poza domem! Trzeba przyznać, że wszyscy znieśli to dzielnie, a cała wycieczka sprawiła nam ogromną radość.

Zosia Pogorzała
klasa 2 SP