ODWIEDZIŁO NAS

Dziś9
Wczoraj74
W tym tygodniu9
W tym miesiącu9
All191813

VCNT - Visitorcounter

Prywatna na Opoczyńskich Targach Pracy i Edukacji 2017

4 kwietnia 2017 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie odbyły się kolejne Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji. Była to okazja do promocji Szkoły oraz do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, wyższych uczelni, pracodawcami reprezentującymi różne branże i specjalności, jak również innymi instytucjami wspierającymi edukację i zatrudnienie. W Targach brały udział 62 instytucje z obszaru całego województwa łódzkiego.

Naszą Szkołę reprezentowali przede wszystkim uczniowie i nauczyciele Prywatnej Zasadniczej Szkoły Zawodowej – fryzjerzy, mechanicy i kucharze. Stanowisko Prywatnej cieszyło się wielkim zainteresowaniem zarówno innych wystawców, jak i zwiedzających. Namiot reklamowy Prywatnej wyróżniał nas spośród innych stanowisk. Nasze hostessy - uczennice o specjalności gastronomicznej częstowały zwiedzających kanapkami i ciasteczkami, rozdawały również foldery promujące Naszą Szkołę. Mechanicy prezentowali swoje zdolności w małym warsztacie, a fryzjerki miały pełne ręce roboty przy modelowaniu włosów klientek i klientów, którzy ustawiali się w kolejce. Najwięcej pracy miał nasz rodzynek - fryzjer Adam, którego klientki nie odstępowały. W części multimedialnej przedstawiliśmy film prezentujący i promujący Prywatną Zasadniczą Szkołę Zawodową, formy kształcenia w poszczególnych zawodach, bazę edukacyjną oraz współpracę ze środowiskiem lokalnym. Projekcje odbywały się w sali multimedialnej oraz w głównej hali wystawowej.

Targi zakończył miły akcent wręczenia podziękowań oraz drobnych upominków dla wystawców.

Możemy być dumni z Naszych Uczniów i Naszej Szkoły, gdyż tak jak w latach ubiegłych nasze stoisko cieszyło się największym powodzeniem u zwiedzających i było oblegane do momentu zakończenia Targów.

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy wiele osób do wstąpienia w szeregi uczniów Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie, a niezdecydowanych zaprosiliśmy do odwiedzenia Szkoły, co ułatwi podjęcie właściwej decyzji.

walfer