ODWIEDZIŁO NAS

Dziś5
Wczoraj74
W tym tygodniu5
W tym miesiącu5
All191809

VCNT - Visitorcounter

Rekolekcje 2017

W dniach 22–23.03.br odbywały się w naszej szkole REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, które poprowadził ks. Konrad Jaśkiewicz, pracujący w par. św. Bartłomieja w Opocznie. Po raz pierwszy nasza szkoła stała się przez chwilę miejscem, w którym poczuliśmy się WSPÓLNOTĄ. Wszyscy mogliśmy uczestniczyć w Eucharystii sprawowanej przez ks. Witolda Gładysia. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli we Mszy Świętej. Z chęcią włączyli się w oprawę Liturgii Słowa i śpiew, z własnej inicjatywy utworzyli również „szkolną” grupę ministrantów. Nauki były dobrym czasem, aby zatrzymać się choć na chwilę i uświadomić sobie, że Bóg nas KOCHA. Jeśli Mu zaufamy to da nam siłę w pokonaniu wszelkich trudności. Ksiądz rekolekcjonista zwrócił również uwagę na fakt, że w życiu najważniejsze są czyny, bo niebo jest w każdym z nas, wtedy, gdy czynimy dobro. Na zakończenie spotkań rekolekcyjnych, przedstawicielki Prywatnej Szkoły Podstawowej podziękowały ks. Konradowi za ten wyjątkowy czas, jakim były nauki rekolekcyjne, a także złożyły życzenia na nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i uczniom za okazane wsparcie i wszelką pomoc w realizacji szkolnych rekolekcji wielkopostnych. Szczególne podziękowania należą się Panu Mariuszowi Nowakowskiemu za przygotowanie przepięknej oprawy muzycznej Mszy Świętej.
Katecheci ZSPryw.