ODWIEDZIŁO NAS

Dziś2
Wczoraj74
W tym tygodniu2
W tym miesiącu2
All191806

VCNT - Visitorcounter

„Świąteczny Anioł”

Już po raz czwarty, w Zespole Szkół Prywatnych, na przełomie grudnia i stycznia, odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Świąteczny Anioł”, skierowany do uczniów kl. I-III wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Opoczno. Obejmował II etapy: szkolny i międzyszkolny.
W przygotowaniu prac konkursowych mogli pomagać Rodzice, ale miała to być przede wszystkim praca dziecka.
Konkurs stał się już tradycją. Brały w nim udział dzieci, których rodzeństwo uczestniczyło w poprzednich edycjach. Do etapu II zgłoszonych zostało 31 prac z 12 szkół, a w pracę nad przygotowaniem uczniów zaangażowało się 17 nauczycielek.
Do pracy w KOMISJI KONKURSOWEJ tegorocznej edycji przyjęły zaproszenie Instruktorki plastyki Miejskiego Domu Kultury w Opocznie – P. Elżbieta Róg i P. Lidia Stanek.
Jury w swej ocenie brało pod uwagę przede wszystkim: wartość artystyczną, pracochłonność, różnorodność technik wykonania i zdobień oraz zgodność z regulaminem. Postanowiło wręczyć 21 wyróżnień. Miejsce IV przyznano: Oliwii Krajewskiej ze Szkoły Podstawowej w Bukowcu Opoczyńskim, Kindze Podgórnej ze Szkoły Podstawowej w Libiszowie, Agacie Raczyńskiej z Zespołu Szkół w Mroczkowie Gościnnym i Bartłomiejowi Wijacie ( zwycięzcy III edycji) ze Szkoły Podstawowej w Dzielnej. Miejsce III zdobyli: Karolina Brola ze Szkoły Podstawowej w Dzielnej, Filip Rutowicz ze Szkoły Podstawowej w Januszewicach oraz Bartłomiej Sobolewski ze Szkoły podstawowej w Libiszowie. Z kolei II miejsce zdobyły: Julia Stanik z Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie i Malwina Rzepka ze Szkoły Podstawowej w Bielowicach . Miejsce I zajęła Zuzanna Pięta z Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie. GRATULUJEMY !!!
Nagrody i dyplomy ufundowane przez DYREKCJĘ Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie wręczyła Pani dyr. Barbara Kosno.
Podczas uroczystości nastrój świąteczny przywołał szkolny zespół wokalny pod kierunkiem p. M. Nowakowskiego.
Pomysłodawczynie Konkursu I.Piekarska i A.Dróżdż serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli inicjatywę i pomogli w przygotowaniu uroczystości.