ODWIEDZIŁO NAS

Dziś4
Wczoraj58
W tym tygodniu180
W tym miesiącu903
All196059

VCNT - Visitorcounter

Barwy Jesieni

W ostatnich dniach października rozstrzygnięty został szkolny etap X edycji Konkursu Plastycznego „BARWY JESIENI”, ogłoszonego przez MDK w Opocznie. Laureatami szkolnego etapu zostali: Weronika Białas- grupa przedszkolna, Adam Dróżdż- klasa „0”, Nikola Gmaj-klasa „0”, Nikodem Kapusta-klasa „0”, Amelia Wierzbicka-klasa „0”, Alicja Nalborska-klasa 2 SP, Zofia Pogorzała-klasa 2 SP, Zuzanna Pięta-klasa 3 SP, Amelia Wiktorowicz-klasa 3 SP, Victoria Pec-klasa 3 SP, Oliwia Hajnrych-klasa 4 SP, Wojciech Podgórski-klasa 6 SP, Bartłomiej Szczodrak-klasa 6 SP, Anna Bajerowska-klasa 1 G, Wiktoria Białas-klasa 1 G, Edyta Gromadzka-klasa 1 G, Katarzyna Oleś-klasa 1 G, Daria Wiktorowicz-klasa 1 G, Mateusz Garbaczewski-klasa 2 LO.
Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwały: p.dyr.B.Miękus, p.M.Dędowska, p.A.Domalska, p.I.Olczak, p.I.Piekarska. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finale, którego podsumowanie nastąpi dn.11 listopada o godz.14.00 w MDK w Opocznie. Zapraszamy do obejrzenia pięknych prac naszych laureatów!
I. Piekarska