ODWIEDZIŁO NAS

Dziś5
Wczoraj58
W tym tygodniu181
W tym miesiącu904
All196060

VCNT - Visitorcounter

Uczeń z Prywatnej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

W dniu 14 października 2016 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w alejach Ujazdowskich w Warszawie odbyły się ogólnopolskie obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W wydarzeniu udział wzięła Premier RP Beata Szydło oraz Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska.
Prezes Rady Ministrów uhonorowała zarówno najlepszych nauczycieli w kraju jak i najzdolniejszych uczniów szkół kończących się maturą. W gronie tegorocznych stypendystów uhonorowanych osobiście przez panią premier i szefową MEN znalazł się najlepszy uczeń klasy II-giej Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Opocznie – HUBERT WACH.
Hubert Wach w ubiegłym roku szkolnym został wytypowany przez Samorząd Uczniowski do stypendium Prezesa Rady Ministrów jako najlepszy uczeń Prywatnego Liceum. Rada Pedagogiczna zatwierdziła tę kandydaturę na posiedzeniu w dniu 17 czerwca 2016. Kilka dni temu Hubert otrzymał zaproszenie na uroczystość ogólnopolską w Warszawie w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i znalazł się tam w grupie 5 stypendystów z terenu delegatury Kuratorium Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim i był jedynym reprezentantem Opoczna spośród wszystkich stypendystów w Polsce. (Lista wyróżnionych stypendystów dostępna na https://men.gov.pl/wp-content/uploads/2016/10/lista-stypendystow.pdf ).
HUBERT WACH łączy wiele pasji: jest najlepszym uczniem, podstawowym piłkarzem Ceramiki Opoczno (oddział mistrzostwa sportowego w ZSPryw) oraz świetnym szkolnym aktorem.
Więcej informacji oraz galeria zdjęć z tego wydarzenia dostępna na stronie https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/lista-stypendystow.html