ODWIEDZIŁO NAS

Dziś5
Wczoraj58
W tym tygodniu181
W tym miesiącu904
All196060

VCNT - Visitorcounter
Zielona szkoła
„Zielona szkoła Rabka Zdrój 2016” dla uczniów klasy III prywatnej Szkoły Podstawowej była doskonałą okazją do poznania tego, co nas otacza, uczenia się życia w grupie odkrywania nowych pasji. Wspólne spędzenie 5 dni wspaniale zintegrowało zespół klasowy, pozwoliło zaistnieć wszystkim dzieciom w nieco innej formie, nie liczyło się ile kto wie – ale co potrafi, jak funkcjonuje w grupie, czy świetnie biega, tańczy lub opowiada. Dla większości dzieci było to pierwsze dłuższe rozstanie z rodzicami i budziło niesamowite emocje. Dziś możemy zgodnie stwierdzić, iż ten egzamin został zaliczony na 6. Dzieci wspaniale się zachowywały, przestrzegały ustalonych zasad, wykazały się ogromną samodzielnością i rozwagą. Zdobyte na wyjeździe doświadczenie i umiejętności pozostaną na długo. Program był bardzo bogaty, a jak bawiliśmy się oceńcie sami. Zapraszamy do galerii zdjęć. Było odlotowo.