ODWIEDZIŁO NAS

Dziś5
Wczoraj58
W tym tygodniu181
W tym miesiącu904
All196060

VCNT - Visitorcounter

WYJĄTKOWY DZIEŃ CHŁOPAKA

Dziewczynki z klasy 2 SP, wspólnie z wychowawczynią, postanowiły w wyjątkowy sposób uczcić Dzień Chłopaka i zorganizowały wybory Klasowego Mistera, na którego czekała złota korona i szarfa. Zadaniem kandydatów było zdobycie jak największej liczby punktów w następujących kategoriach : pokaz eleganckiej mody męskiej, taniec, savoir vivre oraz ogólne wrażenie. Dziewczynki wnikliwie obserwowały zmagania kandydatów i przyznawały kolegom punkty. Wybór nie był łatwy. Wszyscy zaprezentowali się świetnie i otrzymali w nagrodę medale Super Chłopaka. Najwięcej punktów od Jury, koronę oraz tytuł Klasowego Mistera otrzymał Jaś Skrzypek. Na zakończenie imprezy dziewczynki złożyły kolegom życzenia i obdarowały prezentami. Chłopcy zadeklarowali już chęć udziału w wyborach Klasowego Mistera za rok, ponieważ dla wszystkich była to świetna zabawa, a także wspaniała okazja do tego, aby wzajemnie poznać się jeszcze lepiej.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
I.P.