ODWIEDZIŁO NAS

Dziś5
Wczoraj58
W tym tygodniu181
W tym miesiącu904
All196060

VCNT - Visitorcounter

Nagrody dla najlepszych pływaków Zspryw… Opoczno

W ostatnim tygodniu zajęć na Pływalni „Opoczyńska Fala ” odbyło się podsumowanie osiągnięć minionego roku szkolnego. Uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej zameldowali się na basenie prawie w 100 procentach. Wszyscy pływacy podejmowali zmagania w swoich kategoriach wiekowych proponowane przez nauczycieli, począwszy od klasy „0”, kończąc na klasach „6”. Największe emocje wzbudzały starty najmłodszych pływaków, co przekuło się na niesamowity doping kibiców i bardzo dobrą zabawę. Kolejni na starcie zameldowali się uczniowie klas 4-6, którzy prezentowali swoje umiejętności na dystansie 50 metrów. W tej części imprezy emocje sięgały zenitu, ponieważ każdy z uczniów starał się zaprezentować z jak najlepszej strony i pokazać, czego nauczył się w trakcie roku szkolnego. Głównym celem „minizawodów” nie było wyłonienie najszybszych pływaków, lecz pokaz ich umiejętności i przełamanie barier związanych z poruszaniem się w środowisku wodnym. W każdej kategorii wiekowej wyróżnionych było 8 uczniów, 4 dziewczynki i 4 chłopców, którzy w swoich klasach przez cały rok wykazywali się największym postępem w pływaniu, frekwencją, zapałem oraz nienagannym zachowaniem. W przyszłym roku planujemy wzbogacić pokazy o dodatkowe konkurencje dla kibiców, oraz ogłaszamy konkurs dla klasy, która przez cały rok systematycznie będzie uczęszczała na zajęcia na basenie!!!!! Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących i do zobaczenia za rok