ODWIEDZIŁO NAS

Dziś8
Wczoraj43
W tym tygodniu8
W tym miesiącu731
All195887

VCNT - Visitorcounter
Zwycięzcy 3 edycji akcji
„Na ratunek - sposoby postępowania w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu".
Zwycięzcami finału 3 edycji akcji „Na ratunek” zostali uczniowie naszej szkoły Zuzanna Wylon i Bartłomiej Bartyzel.
17 czerwca 2016 roku w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Opocznie odbył się finał 3 edycji akcji profilaktyczno-prewencyjnej "Na ratunek - sposoby postępowania w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu". Akcja organizowana była wspólnie ze Stacją Ratownictwa Medycznego Falck Opoczno.
Głównym celem imprezy było propagowanie bezpieczeństwa, kreowanie pozytywnych postaw wśród dzieci i młodzieży oraz nauczanie postępowania w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia.
Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą podczas rozwiązywania testu teoretycznego z zakresu pomocy przedmedycznej oraz pracy policjanta. Test składał się z 35 pytań, uczestnicy mieli trzydzieści pięć minut na rozwiązanie. Po pisemnej części uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami praktycznymi z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Serdecznie gratulujemy!!!

A.K.