ODWIEDZIŁO NAS

Dziś5
Wczoraj58
W tym tygodniu181
W tym miesiącu904
All196060

VCNT - Visitorcounter

Zielona szkoła w Giewartowie - 6.06.-10.06. 2016 r.

W czerwcu bieżącego roku 25 osobowa grupa uczniów z klasy I i II gimnazjum przebywała przez pięć dni na zielonej szkole w ośrodku „Michasiówka” w Giewartowie k. Poznania. Był to czas wypełniony od rana do wieczora wspaniałą zabawą, którą zapewniali świetnie przygotowani instruktorzy. Uczestnicy mieli możliwość wspinać się po ściance, przejść przez park linowy, kąpać się w jeziorze, pływać kajakami, jeździć na hulajnodze i gokartami, przeszli szkolenie wojskowe i zabawę w podchody w lesie. Warunki zakwaterowania i wyżywienie też były bez zarzutu. Na terenie ośrodka w chwilach wolnych między blokami zajęć ,dzieci mogły grać w piłkę nożną, koszykówkę, tenisa stołowego, skakać na trampolinie, itp. Uczniowie mieli też możliwość lepiej się poznać i zintegrować nie tylko podczas gier i zabaw, ale też na świetnie zorganizowanej dyskotece, ognisku, czy podczas zajęć edukacyjnych pt. „ Świetny ze mnie dzieciak”, których głównym celem było podniesienie poczucia własnej wartości. Piękna pogoda podczas całego pobytu, świetne warunki zakwaterowania, zadbany i dobrze wyposażony ośrodek oraz wspaniała kadra instruktorów sprawiły, że zachwyceni i zrelaksowani uczniowie czekają z niecierpliwością na kolejny wyjazd do Giewartowa.

Organizatorzy: Edyta Grzywacz Jolanta Śpiewak