ODWIEDZIŁO NAS

Dziś114
Wczoraj117
W tym tygodniu498
W tym miesiącu2841
All202716

VCNT - Visitorcounter

KOLEJNE SUKCESY W KONKURSACH PLASTYCZNYCH

1 czerwca w MDK w Opocznie odbyło się podsumowanie konkursów plastycznych. Wśród laureatów konkursu „RODZINNE ZABAWY-2016” są również uczniowie naszej Szkoły. I miejsce w II kategorii wiekowej zdobyła Amelia Wiktorowicz z kl.2 SP, a wyróżnienia: Joanna Bednarczyk i Natalia Cubała z kl.1 SP. W tym samym konkursie wyróżnienie w III kategorii wiekowej otrzymała Weronika Kozłowska z klasy 5 SP. Laureatki wykonały swoje prace podczas zajęć kółka plastycznego, w których aktywnie uczestniczą. Na konkurs łącznie wpłynęło 197 prac z 21 jednostek gminy Opoczno.
Wśród laureatów, w kategorii „przedszkola +kl.0” znalazły się również dzieci z naszych grup przedszkolnych : Blanka Petrykowska (I miejsce w konkursie „MOJA RODZINA ŻYJE ZDROWO”), Adam Dróżdż i Weronika Białas (miejsca I w konkursie „RODZINNE ZABAWY”) .
Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!!!

I.P.