ODWIEDZIŁO NAS

Dziś115
Wczoraj117
W tym tygodniu499
W tym miesiącu2842
All202717

VCNT - Visitorcounter

NA RATUNEK

W Prywatnej Szkole Podstawowej w Opocznie funkcjonariusze Zespołu ds. Nieletnich i Patologii wraz z firmą Falck Medycyna – Region Łódzki przeprowadzili III edycję działań profilaktycznych pn. „Na Ratunek – sposoby postępowania w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu”. Adresatami działań byli uczniowie VI klas szkół podstawowych. Podczas spotkania policjant oraz ratownik medyczny poprowadzili wykład , a także zajęcia praktyczne z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Największą wiedzą i zaangażowaniem wykazali się: Zuzanna Wylon i Bartłomiej Bartyzel. Ci uczniowie będą reprezentować szkołę na podsumowującym akcję konkursie w czerwcu. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

A.K.