ODWIEDZIŁO NAS

Dziś50
Wczoraj75
W tym tygodniu290
W tym miesiącu1882
All182230

VCNT - Visitorcounter
KubaWlazloJunior Krytyk z Prywatnego Gimnazjum

Krytyczne myślenie, analiza, świetna znajomość literatury i oczywiście dobre pióro, czyli zdolność przelewania swoich myśli na papier to cechy dobrego recenzenta. Do ich wąskiego grona należy Jakub Wlazło, uczeń klasy II Prywatnego Gimnazjum w Opocznie.
Umiejętności młodego dziennikarza gazetki szkolnej „Z Budy” zostały docenione przez ekspertów Junior Media. Recenzja „Krzyżaków” Henryka Sienkiewicza, zredagowana przez Jakuba, opublikowana została w serwisie juniormedia.pl w sekcji "Junior Krytyk" http://www.juniormedia.pl/junior-krytyk/ksiazka Znalazła się ona również w serwisach dzienników regionalnych Polska Press Grupy. Dodatkowo recenzent ,oprócz satysfakcji z publikacji jego tekstu w sieci, został nagrodzony zestawem gadżetów Junior Media. Biorąc pod uwagę fakt , że to już trzecia recenzja Jakuba - otrzymał on również CERTYFIKAT JUNIOR KRYTYKA.

Junior Media to ogólnopolski projekt edukacyjny dzienników regionalnych Polska Press Grupy , który od lat realizują dziennikarze uczęszczający na zajęcia koła dziennikarskiego w Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie. Umieszczają oni swoje pismo na stronie http:// www.juniormedia.pl jako e-gazetę. „ Z Budy” jest również udostępniane na stronie http://www.zsprywopczno.pl. Wszystkie gazetki szkolne tworzone na platformie Junior Media budowane są na makietach dzienników regionalnych Polska Press Grupy.
W akcji JUNIOR KRYTYK każdy może wziąć udział. Jeśli lubisz wyrażać swoją opinię zredaguj recenzję książki, którą ostatnio przeczytałeś lub filmu, który wywarł na Tobie wrażenie. Każda recenzja jest dobra! Ty również możesz zostać Junior Krytykiem.

I.Stępniewska