ODWIEDZIŁO NAS

Dziś22
Wczoraj93
W tym tygodniu1037
W tym miesiącu639
All186191

VCNT - Visitorcounter

W Wielkanocne Święta o dzieciach pamiętaj

W dniu 19 marca Szkolny Klub Wolontariusza działający przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie w uzgodnieniu z Ośrodkiem Pomocy Społecznej przeprowadził zbiórkę produktów chemicznych, słodyczy i artykułów papierniczych dla dzieci potrzebujących z rodzin biednych z terenu gminy Opoczno. Zebraliśmy wszystkiego baaardzo dużo i za to wszystkim ludziom, którzy włączyli się do naszej akcji serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania składamy również dla sklepów, które umożliwiły nam zbiórkę tj: LEWIATAN „stary” i „nowy”, NETTO, MARKET, WOY, SDH, BIEDRONKA „nowa” i INEZ. W tych sklepach serce okazali właściciele, pracownicy i klienci.

W Wielkanocne Święta o dzieciach pamiętaj

W dniu 19 marca Szkolny Klub Wolontariusza działający przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie w uzgodnieniu z Ośrodkiem Pomocy Społecznej przeprowadził zbiórkę produktów chemicznych, słodyczy i artykułów papierniczych dla dzieci potrzebujących z rodzin biednych z terenu gminy Opoczno. Zebraliśmy wszystkiego baaardzo dużo i za to wszystkim ludziom, którzy włączyli się do naszej akcji serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania składamy również dla sklepów, które umożliwiły nam zbiórkę tj: LEWIATAN „stary” i „nowy”, NETTO, MARKET, WOY, SDH, BIEDRONKA „nowa” i INEZ. W tych sklepach serce okazali właściciele, pracownicy i klienci.

Wolontariusze, którzy brali udział w zbiórce i poświęcili swój czas dla dobra innych to: Justyna Wiktorowicz, Bartłomiej Włodarczyk, Anna Kołodziejczyk, Zuzanna Biazik, Wiktoria Krzysztofik, Zosia Biazik, Bartłomiej Malec, Mateusz Milczarek, Natalia Jędrasik, Dagmara Olczak, Weronika Kopytowska, Marta Jarząb, Adam Barański, Sandra Józefowicz, Beata Krzysztofik, p. Monika Petrucha – OPS, p. Marzanna Telusiewicz – Chmal – opiekun SKW, p. Agnieszka Kopytowska – koordynator akcji. Wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY :-)