ODWIEDZIŁO NAS

Dziś15
Wczoraj93
W tym tygodniu1030
W tym miesiącu632
All186184

VCNT - Visitorcounter

Zespół Szkół Prywatnych
na Opoczyńskich Targach Pracy
i Edukacji 2016

10 marca 2016 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Opocznie odbyły się Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji. Była to doskonała okazja do promocji Szkoły oraz do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, pracodawcami reprezentującymi różne branże i specjalności, jak również innymi instytucjami wspierającymi zatrudnienie. W Targach brało udział ponad 60 instytucji z obszaru całego województwa łódzkiego.

Zespół Szkół Prywatnych
na Opoczyńskich Targach Pracy
i Edukacji 2016

10 marca 2016 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Opocznie odbyły się Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji. Była to doskonała okazja do promocji Szkoły oraz do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, pracodawcami reprezentującymi różne branże i specjalności, jak również innymi instytucjami wspierającymi zatrudnienie. W Targach brało udział ponad 60 instytucji z obszaru całego województwa łódzkiego.


Naszą Szkołę reprezentowali przede wszystkim uczniowie i nauczyciele Prywatnej Zasadniczej Szkoły Zawodowej – fryzjerzy, mechanicy i kucharze. Stanowisko Prywatnej cieszyło się wielkim zainteresowaniem innych wystawców oraz zwiedzających. Namiot reklamowy Szkoły wyróżniał nas spośród innych wystawców. Uczennice i uczniowie częstowali zwiedzających kanapkami i ciasteczkami z logo Szkoły, rozdawane były również ulotki. Mechanicy prezentowali swoje zdolności w małym warsztacie, a fryzjerki miały pełne ręce roboty przy modelowaniu włosów klientek i klientów, którzy ustawiali się w kolejce.
W części multimedialnej przedstawiliśmy film prezentujący i promujący Prywatną Zasadniczą Szkołę Zawodową, formy kształcenia w poszczególnych zawodach, bazę edukacyjną oraz współpracę ze środowiskiem lokalnym.
Mamy nadzieję, że zachęciliśmy wiele osób do wstąpienia w szeregi uczniów Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie, a niezdecydowanych zaprosiliśmy do odwiedzenia Szkoły, co ułatwi podjęcie właściwej decyzji.

walfer

>>Zobacz Wideo<<