ODWIEDZIŁO NAS

Dziś18
Wczoraj93
W tym tygodniu1033
W tym miesiącu635
All186187

VCNT - Visitorcounter

NAUCZYCIEL MUZYKI 2015… KONKURS NADAL TRWA

Głosowanie internautów zakończone. Oto wyniki:
NauczycielMuzyki2015

NAUCZYCIEL MUZYKI 2015… KONKURS NADAL TRWA

Głosowanie internautów zakończone. Oto wyniki:
NauczycielMuzyki2015

Nauczyciel muzyki Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie- Pan Mariusz Nowakowski- uplasował się na IV miejscu. Serdecznie gratulujemy!!! Teraz czekamy na werdykt Jury, który ogłoszony zostanie 19 marca 2016 roku o godz. 17:00 podczas uroczystej gali w Narodowym Instytucie Fryderyka Chopina w Warszawie, na którą zaproszeni zostali wszyscy nominowani do Nagrody. Dowiemy się, kto otrzyma tytuł Nauczyciela Muzyki 2015 oraz poznamy tytuły laureatów innych nagród. Trzymamy mocno kciuki za naszego KANDYDATA i zapraszamy do obejrzenia transmisji internetowej z uroczystości wręczenia nagród https://www.facebook.com/pseiam/