ODWIEDZIŁO NAS

Dziś27
Wczoraj93
W tym tygodniu1042
W tym miesiącu644
All186196

VCNT - Visitorcounter

MALOWANIE PISANEK

W ubiegły czwartek (10 marca) grupa dzieci, uczestniczących w zajęciach kółka plastycznego, wzięła udział w niecodziennym przedsięwzięciu- malowaniu ogromnych wielkanocnych pisanek, które stanowić będą świąteczną dekorację naszego miasta. Dzieci entuzjastycznie odpowiedziały na zaproszenie Miejskiego Domu Kultury w Opocznie i z ogromnym zapałem wykonywały zadanie, które było nie lada wyzwaniem, a jednocześnie zaszczytem. Nasi najmłodsi artyści pracowali pod czujnym okiem Pani Elżbiety Róg-instruktorki plastyki w MDK oraz Pani Józefy Marszałek –twórczyni ludowej, która użyczyła swoich wzorów do ozdobienia pisanek. O tym, jak świetnie poradzili sobie z tym trudnym zadaniem można przekonać się oglądając pisanki, które wraz z zającem pojawią się przed MDK w Opocznie. Więcej o wydarzeniu na stronie: http://www.mdkopoczno.pl/index.php?cat=news&page=dekorowanie-pisanek

I.P.