ODWIEDZIŁO NAS

Dziś4
Wczoraj73
W tym tygodniu265
W tym miesiącu1301
All181649

VCNT - Visitorcounter

 KIM JESTEM?

W dniach 02–04.03.br odbywały się w naszej szkole REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, które poprowadził ks. Paweł Kaszuba, pracujący w par. św. Jana Chrzciciela w Białaczowie. Nauki były dobrym czasem, aby zatrzymać się choć na chwilę i odpowiedzieć sobie na pytania: „Kim jestem?”, „Kim jest dla mnie Chrystus?” Ksiądz rekolekcjonista uświadomił nam, jak ważnym zadaniem jest bycie chrześcijaninem. To nie tylko noszenie krzyżyka na piersi, to nie tylko akceptacja tego, co wpoili nam rodzice. TO OSOBISTY WYBÓR - ZA CHRYSTUSEM!
Na zakończenie naszych spotkań, przedstawiciele Prywatnego Gimnazjum podziękowali ks. Pawłowi za ten wyjątkowy czas, jakim były rekolekcje, a także złożyli życzenia na nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego.
Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za możliwość zorganizowania nauk rekolekcyjnych w szkole, jak również nauczycielom i tym, którzy okazali wsparcie i pomoc w realizacji tego celu.

Uczniowie i katecheci