ODWIEDZIŁO NAS

Dziś112
Wczoraj117
W tym tygodniu496
W tym miesiącu2839
All202714

VCNT - Visitorcounter

LOVE IS IN THE AIR

W piątek, 12 lutego w Zespole Szkół Samorządowych nr 1, odbyła się kolejna edycja międzyszkolnego konkursu piosenki anglojęzycznej. W tej edycji wzięło udział dziewiętnastu wykonawców (uczniów) m.in. z ZSS nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, Gimnazjum w Prymusowej Woli, ZSS w Paradyżu, ZSS nr 1 oraz ZS Prywatnych w Opocznie.
Uczestnicy wykonywali utwory w języku angielskim o tematyce walentynkowej. Uczniowie prezentowali wysoki poziom zarówno muzyczny, jak i językowy. Naszą szkołę reprezentował duet: Anna Kołodziejczyk (IIIG) oraz Damian Piwowarczyk (IIIGs), którzy wystąpili w piosence Peabo Bryson i Roberty Flack "Tonight I celebrate my love" i zdobyli I miejsce. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody z rąk organizatorów. Ani i Damianowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów językowych.

A.Gmaj