ODWIEDZIŁO NAS

Dziś49
Wczoraj75
W tym tygodniu289
W tym miesiącu1881
All182229

VCNT - Visitorcounter

Bal studniówkowy w Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie.

W sobotę 23 stycznia bieżącego roku maturzyści Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Opocznie zgodnie z tradycją uczcili sto dni przed maturą wspaniałym balem do białego rana w siedzibie szkoły przy ul. Partyzantów 1A. Abiturientom towarzyszyli rodzice, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele.
Otwarcia balu o godzinie 20.00 dokonała pani dyrektor Barbara Kosno. W swoim przemówieniu odniosła się do dwuipółletniej kariery uczniów w szkole, przypomniała najważniejsze wydarzenia edukacyjne, sportowe i kulturalne. Podziękowała również uczniom i rodzicom za pomoc w przygotowaniu i organizacji balu. Na zakończenie życzyła maturzystom wysokich wyników na maturze oraz dostania się na wymarzone kierunki studiów.

Bal studniówkowy w Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie.

W sobotę 23 stycznia bieżącego roku maturzyści Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Opocznie zgodnie z tradycją uczcili sto dni przed maturą wspaniałym balem do białego rana w siedzibie szkoły przy ul. Partyzantów 1A. Abiturientom towarzyszyli rodzice, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele.
Otwarcia balu o godzinie 20.00 dokonała pani dyrektor Barbara Kosno. W swoim przemówieniu odniosła się do dwuipółletniej kariery uczniów w szkole, przypomniała najważniejsze wydarzenia edukacyjne, sportowe i kulturalne. Podziękowała również uczniom i rodzicom za pomoc w przygotowaniu i organizacji balu. Na zakończenie życzyła maturzystom wysokich wyników na maturze oraz dostania się na wymarzone kierunki studiów.

W części oficjalnej głos zabrali również uczniowie i ich rodzice. W imieniu abiturientów Martyna Węglińska oraz Mateusz Awdziewicz podziękowali dyrekcji, nauczycielom oraz rodzicom za dotychczasowy wysiłek włożony w zapewnienie możliwości realizacji marzeń, pasji sportowych i bezwarunkowe wsparcie w wielu działaniach. W dowód uznania uczniowie i ich rodzice wręczyli kwiaty dyrekcji i nauczycielom.
Słowa pani dyrektor Kosno „Poloneza czas zacząć” były sygnałem do poloneza w wykonaniu uczniów. Ale nie była to jedyna prezentacja taneczna maturzystów. Kolejnym punktem programu był tzw. Line Dance w wykonaniu wszystkich abiturientów, osób towarzyszących oraz dyrekcji i nauczycieli. Oprawę muzyczną zapewniła grupa „Prestiż” prowadzona przez nauczyciela muzyki Zespołu Szkół Prywatnych pana Mariusza Nowakowskiego. Pretenduje on w tym roku do tytułu Nauczyciela Muzyki 2015 w konkursie ogólnopolskim. Doskonałe potrawy gorące i zimne przekąski przygotowała kuchnia szkolna.
Wspaniała atmosfera balu dobrze wróży tegorocznym maturzystom na egzaminie dojrzałości, który odbędzie się już za sto dni. Życzymy połamania piór na maturze.