ODWIEDZIŁO NAS

Dziś39
Wczoraj75
W tym tygodniu279
W tym miesiącu1871
All182219

VCNT - Visitorcounter
 
Świąteczny Anioł

Już po raz trzeci, w naszej szkole, na przełomie grudnia i stycznia, odbywał się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Świąteczny Anioł”, skierowany do uczniów kl. I-III szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Opoczno. Obejmował II etapy: szkolny i międzyszkolny.
W przygotowaniu prac konkursowych mogli pomagać Rodzice, ale miała to być przede wszystkim praca dziecka.
Konkurs stał się już tradycją. Brały w nim udział dzieci, których rodzeństwo uczestniczyło w poprzednich edycjach. Do etapu II zgłoszone zostały 33 prace z 12 szkół. W pracę nad przygotowaniem uczniów zaangażowało się 14 nauczycieli.

 
Świąteczny Anioł

Już po raz trzeci, w naszej szkole, na przełomie grudnia i stycznia, odbywał się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Świąteczny Anioł”, skierowany do uczniów kl. I-III szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Opoczno. Obejmował II etapy: szkolny i międzyszkolny.
W przygotowaniu prac konkursowych mogli pomagać Rodzice, ale miała to być przede wszystkim praca dziecka.
Konkurs stał się już tradycją. Brały w nim udział dzieci, których rodzeństwo uczestniczyło w poprzednich edycjach. Do etapu II zgłoszone zostały 33 prace z 12 szkół. W pracę nad przygotowaniem uczniów zaangażowało się 14 nauczycieli.

Jury w swej ocenie brało pod uwagę przede wszystkim: wartość artystyczną, pracochłonność, różnorodność technik wykonania i zdobień oraz zgodność z regulaminem. Postanowiło wręczyć 28 wyróżnień. Miejsca III przyznano: Bartłomiejowi Sobolewskiemu ze Szkoły Podstawowej w Libiszowie i Annie Koprek ze Szkoły Podstawowej w Kraśnicy. Miejsce II zdobyli: Marianna Jarek z Zespołu Szkół im.Jana Brzechwy w Opocznie oraz Bartłomiej Korecki z Zespołu Szkół w Bukowcu Opoczyńskim. Miejsce I zajął Bartłomiej Wijata ze Szkoły Podstawowej w Dzielnej. GRATULUJEMY !!!
Nagrody i dyplomy ufundowane przez DYREKCJĘ Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie wręczyły Panie: dyr. B. Kosno i dyr.B. Miękus.
Podczas uroczystości nastrój świąteczny przywołał szkolny zespół wokalny pod kierunkiem p. M. Nowakowskiego.
Pomysłodawczynie Konkursu I.Piekarska i A.Dróżdż serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli inicjatywę i pomogli w przygotowaniu uroczystości.