ODWIEDZIŁO NAS

Dziś47
Wczoraj75
W tym tygodniu287
W tym miesiącu1879
All182227

VCNT - Visitorcounter
Festiwal kolęd
Przedszkolaki z 13 przedszkoli wzięły udział w świątecznym koncercie kolęd i pastorałek, który dbył się w piątek, 18 grudnia. Gospodarzem koncertu było Prywatne Przedszkole Kubusia Puchatka. Sukcesem tegorocznego kolędowania jest to, że po raz pierwszy w koncercie wzięły udzial wszystkie zaproszone przedszkola, nawet te, które powstały dopiero w tym roku. Na świątecznej scenie zaprezentowali się: Julia Wijata i Oliwia Dąbrowska z Przedszkola nr 2, Karolina Matusiak i Adam Sieroń z Przedszkola nr 4, Zuzanna Kryczka, Nadia Pejska i Nikola Lewandowska z Przedszkola nr 5, Lena Kłodawska i Mikołaj Eliasz z Przedszkola nr 6, Nadia Zajadła z Przedszkola nr 8, Jan Kobyłka i Tymoteusz Kubiński z "Akademii Przedszkolaka", Maria Pacan i Mikołaj Pacocha z "Akademii Malucha", Amelia Wierzbicka i Blanka Łukowiak z "Abecadła", Oliwia Łągwa i Julia Białas z "Tygryska", Antonina Wijata z Zespołu Szkół w Ogonowicach, Amelia Szczegielniak i Patrycja Panfil ze Szkoły Podstawowej w Kraśnicy, Julia Zając i Mateusz Orłowski ze Szkoły Podstawowej w Januszewicach oraz Blanka Petrykowska i Weronika Wiktorowicz z Prywatnego Przedszkola Kubusia Puchatka.
Jury, w skład którego weszły wszystkie dyrektorki opoczyńskich przedszkoli, zgodnie przyznały utalentowanym wykonawcom same pierwsze miejsca i tym samym tytuł laureata. Każdy mały artysta otrzymał pluszowego misia i słodkie upominki. Wystepy dzieci dostarczyly wielu wzruszeń i zapewniły piekną, świąteczną atmosferę.