ODWIEDZIŁO NAS

Dziś63
Wczoraj100
W tym tygodniu296
W tym miesiącu1462
All214618

VCNT - Visitorcounter

Wycieczka do Parku Miniatur

W piątek 17 maja uczniowie klas IVA i VB pod opieką pani K. Poddębniak i pani B. Wojtarek uczestniczyli w wycieczce do Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. W Parku Miniatur podziwiali min. Watykańską Bazylikę wraz z placem Św. Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13, ponadto nieistniejące już wieże Word Trade Center oraz wiele innych bardzo interesujących budowli światowych. W kinie 6D uczniowie mieli możliwość przejechać się po lasach Amazonii. Kolejnym punktem wycieczki był park linowy zbudowany w całości na palach. Cztery zróżnicowane poziomy trudności pozwoliły naszym uczniom na przetestowanie swoich umiejętności.!
B. Wojtarek