ODWIEDZIŁO NAS

Dziś67
Wczoraj100
W tym tygodniu300
W tym miesiącu1466
All214622

VCNT - Visitorcounter

Targi Pracy i Edukacji 2019 – 11 kwietnia 2019 r.

11 kwietnia 2019 r. kolejny raz w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie odbyły się Opoczyńskie Targi Pracy i Edukacji. Była to okazja do promocji Szkoły oraz do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, wyższych uczelni, pracodawcami reprezentującymi różne branże i specjalności, jak również innymi instytucjami wspierającymi edukację i zatrudnienie. W Targach brało udział 46 instytucji z obszaru całego województwa łódzkiego.
Naszą Szkołę reprezentowali przede wszystkim uczniowie i nauczyciele Prywatnej Branżowej Szkoły I stopnia – fryzjerzy, mechanicy i kucharze. Stanowisko Prywatnej cieszyło się, jak co roku, wielkim zainteresowaniem zarówno innych wystawców, jak i zwiedzających. Namiot reklamowy Prywatnej wyróżniał nas spośród innych stanowisk. Nasze hostessy - uczennice o specjalności gastronomicznej częstowały zwiedzających ciasteczkami pięknie zapakowanymi z widocznym logo Szkoły, rozdawały również foldery promujące Naszą Szkołę. Mechanicy prezentowali swoje zdolności w małym warsztacie, a fryzjerki i fryzjerzy mieli pełne ręce roboty przy modelowaniu włosów klientek i klientów, którzy ustawiali się w kolejce.
W części multimedialnej przedstawiliśmy film prezentujący i promujący Prywatną Branżową Szkołę I stopnia, formy kształcenia w poszczególnych zawodach, bazę edukacyjną oraz współpracę ze środowiskiem lokalnym. Projekcje odbywały się w sali multimedialnej oraz w głównej hali wystawowej.
Istotnym elementem naszego stanowiska była prezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej, która w merytoryczny i ciekawy wizualnie sposób promowała Szkołę.
Targi zakończył miły akcent wręczenia podziękowań oraz drobnych upominków dla wystawców.
Możemy być dumni z Naszych Uczniów i Naszej Szkoły, gdyż tak jak w latach ubiegłych nasze stoisko cieszyło się największym powodzeniem u zwiedzających i było oblegane do momentu zakończenia Targów.
Mamy nadzieję, że zachęciliśmy wiele osób do wstąpienia w szeregi uczniów Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie, a niezdecydowanych zaprosiliśmy do odwiedzenia Szkoły, co ułatwi podjęcie właściwej decyzji.
walfer